Irmalu – tekstilės studija

Irmalu – tai šiuo metu jau dviejų sesių – Irmos ir Jūratės, įgyvendinamas projektas – tekstilės studija, kurioje gimta unikalaus grožio ir dizaino kuprinės, rankinės, delninės ir kiti daikčiukai, be kurių neapsieina nei viena moteris.

Viskas prasidėjo nuo to, kad Irmalu studijos įkūrėjai Irmai prieš  9 gerus metus ėmė niežtėti pirštai ir atsirado didžiulis noras „gadinti“ medžiagas, tad niekur siuvimo meno nesimokiusi, ji tiesiog prisėdo prie senos mamos siuvimo mašinos ir pradėjo siūti. Galbūt niekada taip nebūtų atsitikę, tačiau, kaip pati Irma sako, vaikai turi savybę atskleisti mamose giliai tūnančius talentus.

Pirmiausiai tai buvo lengvi pasižaidimai su medžiogomis, mažos dovanėles draugams ir pažįstamiems, kas ilgainiui išaugo į sudėtingesnius siuvinius, o iš jų ir į mini verslą.

Šiuo metu Irmalu įgyvendina Anykščių rajono savivaldybės projektą „Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimui“, dėka kurio dalinio finansavimo buvo įsigyta nauja siuvimo įranga, kuri atvėrė galimybes į kūrybinį procesą atvesti dar porą rankų, taip įnešant naujų vėjų, idėjų ir įkvėpimo kūrybai.

Tad šiuo metu Irmalu studijoje pluša sesių duetas, kurios pasirengusios įgyvendinti sudėtingiausius siuvinius ir sukurti gražiausius aksesuarus iš tekstilės.

Jei Jums reikia unikalios kuprinės, delninės, rankinės, kosmetinės ar kitokio unikalaus aksesuaro, užsukite į Irmalu studiją.

Informacija internete: