YAMAHA muzikos mokykla

Esame gerai žinomos pasaulinės muzikinės metodinės sistemos dalis. Pirmą kartą YAMAHA muzikos mokyklos koncepcija buvo pristatyta 1954 m. Japonijoje. Dėka savo universalumo, unikalios metodikos, naujausių technologijų taikymo mokymo procese, greitai išplito visame pasaulyje.

Mūsų vizija – būti pačia moderniausia, dinamiškiausia, kūrybiškiausia, didžiausia muzikos mokykla Baltijos šalyse.

Mūsų misija – suteikti muzikinio lavinimo galimybes kuo didesniam žmonių ratui bei padėti kiekvienam jų įgyvendinti savo muzikinius Tikslus bei Svajones.

Anykščiuose Menų inkubatoriuje, YAMAHA duris atvėrė 2014 m. rudenį.

Jūsų vaikučiams siūlome 3 ikimokyklinio muzikinio ugdymo programas:

I. Programa ,,ROBIS“ skirta kūdikiams nuo 4 mėnesių iki 18 mėnesių. Kodėl pradedame mažylius lavinti taip anksti? Todėl, kad būtent šiame amžiuje intensyviausiai vystosi įvairūs kūdikių gebėjimai: kalba, klausa, ilgoji ir trumpoji atmintis, erdvės, laiko ir ritmo suvokimas, judesių koordinacija. Programa paremta glaudžiu bendradarbiavimu su mamomis/tėvais.

( užsiėmimai vyksta trečiadieniais 10:30 val.)

II. Programa ,,MAŽYLIAI IR MUZIKA“ skirta vaikams nuo 18 mėn. iki 4 m. Šiame amžiuje vaikai vystosi labai sparčiai. Jie geriau valdo savo kūną, tobulėja motorika, didėja savarankiškumas. Ši programa ypač padeda vaikams vystytis. Jie kartu dainuoja, susipažįsta su įvairiais muzikos instrumentais, kai kuriais iš jų groja, atlieka ritminius pratimus, žaidžia judesių ir pirštų žaidimus, pasakoja istorijas ir kitais būdais susipažįsta su muzika. Šios programos tikslas – supažindinti vaikus su muzika ir išmokyti juos džiaugtis muzikuojant. Metodai, kuriuos mes naudojame, labai įvairūs. Jau daugiau nei 40 metų atliekame tyrimus muzikos pedagogikos srityje, kad Jūsų vaikams būtų lengva ir įdomu mokytis. Šiandien galime teigti: mūsų siūlomi užsiėmimai mažoms grupėms yra efektyviausi. Kiekvienas užsiėmimus lankantis vaikas turi spalvingą knygelę su natomis ir tekstais bei kompaktinę plokštelę, kurioje įrašytos visos dainelės.

( užsiėmimai vyksta pirmadieniais 17:15 val.)

III. Programa ,,MUZIKOS ŠALIS“ skirta vaikams nuo 4 iki 6 m. „Muzikos šalyje“ vaikai dainuoja, klausosi muzikos, groja klavišiniais instrumentais, mokosi muzikinio rašto. Daugiausiai dėmesio čia skiriama balso, muzikinės klausos ir ritmo pojūčio lavinimui. Mums svarbiausia , kad muzikuodami vaikai patirtų džiaugsmą. Ši programa specialiai sukurta vaikams nuo ketverių metų. Mes norime ir galime padėti Jūsų vaikui!

Muzika – tai „Karališkasis kelias“, kuriuo turėtų eiti kiekviena išsilavinusi asmenybė.

( užsiėmimai vyksta antradieniais 17:15 val.)

Muzika ir muzikavimas:

  • padeda išmokti socialinių vaidmenų
  • ugdo inteligentiškumą
  • skatina smegenų veiklą
  • padeda vystytis.

Registracija į nemokamas parodomąsias pamokas  – www.muzikosmokykla.lt