Anykščiuose vyko projekto S#001 BALTIC MAKERS dalyvių susitikimas

2018 m. gegužės 15d. Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje vyko projekto S#001 BALTIC MAKERS partnerių iš Latvijos Dailės akademijos, Åbo Akademi universiteto (Suomija), Kraštovaizdžio apsaugos fondo (Lenkija) bei Šiaulių pramonės amatų rūmų susitikimas. Susitikimo metu partneriai ne tik aptarė nuveiktus darbus bei galimus būsimus projektus, tačiau ir bendravo su AMI bei Latvijos menininkais. Išsakytos menininkų mintys taps įkvėpimu būsimiems partnerių projektams.

 

Apie projektą daugiau skaityti galite: http://www.anyksciumenai.lt/projektai/amatininku-ir-menininku-baltijos-juros-regione-ranku-darbo-gaminiu-komercializavimas-s001-baltic-makers/

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

Projektas „Amatininkų ir menininkų Baltijos jūros regione rankų darbo gaminių komercializavimas“ yra bendrai finansuojamas  iš Europos regionės plėtros fondo, pagal 2014-2020 m. Intereg Baltijos jūros regiono programą pagal 4.1 prioritetą ir iš valstybės biudžeto lėšų.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informaciją apie programą rasite: https://www.interreg-baltic.eu/home.html