BEE – 138 Ketvirtasis mokymų modelis

Kaip atrasti geriausiai tinkančią savo kūrinio rinką?  Kokius tyrimo metodus taikyti, norint sužinoti kuo daugiau? Kaip nuspėti būsimo kliento vartojimo poreikius?  Į šiuos ir daugiau klausimų menininkai bei kūrybinių industrijų atstovai atsakymo ieškojo Panevėžio verslo konsultaciniame centre vykstančiuose verslumą ir kūrybiškumą skatinančiuose mokymuose.  Išnagrinėję teorinę medžiagą bei aptarę visus galimus tyrimų variantus, mokymų dalyviai kartu su KTU dėstytoja dr. Renata Žvireliene ėmėsi praktinių užduočių – analizavo savo, mokymų dalyvių bei Panevėžyje įsikūrusių įmonių gaminius bei rinkas.

Greitu metu mokymai persikels į Anykščius, kuriuose bus kalbama apie verslo strategijos kūrimą bei įvairias galimybes eksportuoti savo kūrinius toliau už Lietuvos!

 

 

 

Mokymai organizuojami pagal tarptautinį projektą „Užimtumas ir verslumas be sienų (Employment and Entrepreneurship without Borders (BEE)), projekto Nr. LLI-138 )“. Projektą finansuoja 2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos tarptautinio bendradarbiavimo programa.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu