BEE – 138 Penktasis mokymų modulis

Retai kada susimąstome, kad geri pardavėjai, tai yra ne tik tie, kurie puikiai išmano marketingo ir komunikacijos aspektus, bet ir tie, kurie pasitiki savimi, sugeba kurti vertę klientui bei palaikyti santykį. Apie asmenybę, esminius psichologinius bendravimo aspektus bei pardavimų ir komunikacijos psichologija, menininkai bei kūrybinių industrijų atstovai kalbėjo su  psichologe, dėstytoja Gražina Aperaviečienė. Tai buvo paskutinieji mokymai vykę Panevėžyje. Šeštojo ir septintojo mokymo moduliai vyks Anykščiuose, kuriuose bus kalbama apie verslo strategijos kūrimą bei įvairias galimybes eksportuoti savo kūrinius toliau už Lietuvos!

Mokymai organizuojami pagal tarptautinį projektą „Užimtumas ir verslumas be sienų (Employment and Entrepreneurship without Borders (BEE)), projekto Nr. LLI-138 )“. Projektą finansuoja 2014 – 2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos tarptautinio bendradarbiavimo programa.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu