Projekto BEE – 138 iniciatyvinio komiteto susirinkimas

2018 m. gegužės 29 d.  Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje įvyko projekto „Verslumas ir užimtumas be sienų“ iniciatyvinio komiteto susirinkimas. Pasveikinimo žodį tarusi Anykščių menų inkubatoriaus direktorė Daiva Perevičienė džiaugėsi matydama teigiamus projekto vykdymo rezultatus. Galimybė dirbti su savo sritį gerai išmanančiais specialistais bei projekto partneriais ne tik suteikia galimybę AMI rezidentams praplėsti savo žinių apie kūrybinį verslumą akiratį, bet ir įkvepia juos naujiems darbams bei kūrybiniams projektams. Susirinkimą moderavusi  projekto vadovė, Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centro direktorė Brigita Tivča Anykščių, Panevėžio ir Dobelės savivaldybių atstovams pristatė projektą, jo veiklas bei pasiektus rezultatus. Savivaldybių atstovai savo ruožtu džiaugėsi projekto partnerių bendradarbiavimų bei džiuginančiais projekto rezultatais. Pasibaigus susirinkimui, dalyviai lankėsi inkubatoriaus studijose bei buvo supažindinami su kitais kultūros ir turizmo objektais Anykščiuose.

Tikimasi, kad tokių projektų ateityje tik daugės.

Susitikime dalyvavo partneriai iš:

  • VšĮ “Anykščių menų inkubatorius – menų studija” (Lietuva)
  • VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” (Lietuva);
  • Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Latvija)

Susirinkime dalyvavo svečiai:

  • Andrejs Spridzans – Dobelės savivaldybės tarybos pirmininkas
  • Agris Vilks – Dobelės savivaldybės vykdomasis direktorius
  • Jokūbas Leipus – Panevėžio miesto savivaldybės miesto plėtros skyriaus vedėjas
  • Kęstutis Tubis – Anykščių rajono savivaldybės meras
  • Sigutis Obelevičius – Anykščių rajono savivaldybės  mero pavaduotojas
  • Audronius Gališanka – Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė – Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com , +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT