Algio Fediajevo akustinė psichodelika Anykščiuose

Jau trečią sausį iš eilės pagundai atvykti į Anykščius neatsispiria Algis Fediajevas, vienas aktyviausiai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojančių „undergroundinių“ Lietuvos muzikantų, šamaniškos dvasios turinčią ir vien akustine gitara bei balsu (kartais ir lūpine armonikėle) atliekamą savo muziką vadinantis „akustinės psichodelikos“ vardu. Šįsyk koncertas įvyks sausio 19 d., 18.00. Vieta kaip ir visad – Anykščių menu inkubatorius.

BILIETO KAINA – 4 EUR.

Plačiau apie atlikėją jo dar negirdėjusiems:
Į jokius lietuviškos muzikos kontekstus neįsipaišantis (ir tuo labai patenkintas) atlikėjas ir savąjį kontekstą kuriantis pats, didelį dėmesį skirdamas pačiai dainai tuo pačiu jos rėmus nuolat laužo savitu grojimo ir komponavimo stiliumi paremtomis psichodeliškomis ir šamaniškomis akustinės gitaros variacijomis, svyruojančiomis tarp ramios harmonijos ir agresyvaus chaoso, Rytų ir Vakarų, folkbliuzinių atgarsių ir disonuojančių sąskambių. Nuolatinis kitimas, nesvarumas, ramybės nebuvimas glūdi ir Algio Fediajevo dainų tekstuose, ir muzikinėje biografijoje, paženklintoje įdomių klajojimo motyvų: pirmasis koncertas įvyko ne Lietuvoje, o Gruzijoje, pirmas albumas išleistas Slovakijoje, koncertuota Anglijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Austrijoje, Estijoje, Latvijoje, Slovakijoje, o kur dar grojimai daugybės Europos ir ne tik miestų gatvėse.
Pažiūrėjimui ir paklausymui
https://www.youtube.com/watch?v=WphWuJFzQ4A

Tik paklausymui https://www.pakartot.lt/album/live-in-brighton-unitarian-church
https://www.pakartot.lt/album/mano-biciuli-nerime2

Interviu radijuje
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013009635/pakartot_2016_08_20_12_10

Interviu
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-09-09-algis-fediajevas-judejimas-anapus-to-kas-pasiekiama-yra-judejimas-is-esmes/148649