kelione

Mobilumo programa (Hubs Alliance)

Anykščių menų inkubatorius priklauso European Creative Hubs Network’ui ir dalyvauja programoje Hubs Alliance.
„Hubs Alliance“ yra mobilumo programa, leidžianti visų sričių kultūros ir kūrybos specialistams išplėsti savo darbo erdvę Europoje. Prisijungę prie Hubs Alliance, kūrybiniai centrai sujungia savo erdves ir patalpas, kad sukurtų tarpvalstybinę darbo erdvę.
 
Kultūros ir kūrybos profesionalai, kurie paprastai dirba viename kūrybiniame centre, turės galimybę naršyti Hubs Alliance, tyrinėdami naujas profesines bendruomenes ir gilindamiesi į vietines kūrybines scenas.
Dalyviai turės galimybę pasirinkti ir keliauti į kitą Hubs Alliance kūrybinį centrą ir gauti dotaciją kelionės ir apgyvendinimo išlaidoms padengti iki penkių dienų.
Ką siūlo programa?
1. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidų kompensaciją iki 1175 eur žmogui
2. 5 dienų mainus per metus
3. Priimančius inkubatorius iš visos Europos
4. Savo patirties / ekspertiškumo reklamą tinklo kanalais
Kultūros ir kūrybos specialistai gali teikti paraiškas užpildę formą puslapyje:
 
Kandidatai prieš užpildydami paraiškos formą, pirmiausia turi pasirinkti tinkamą centrą ir gauti patvirtinimą apie inkubatoriaus galimybę juos priimti.
 
Galite naršyti ECHN tinklo žemėlapį (https://creativehubs.net/network/) – galite filtruoti paiešką pagal šalį, sektorius, paslaugas ir patalpas. Būtinai pažymėkite langelį „Hubs Alliance“!

……………………………………………………………………

Mobilumo programa (Nordic Culture Point)

Iki 27.03.2023 (pirmadienio) 15:59  galima pateikti paraišką mobilumo programai!
Mobilumo finansavimas suteikia individualiems pareiškėjams galimybę susisiekti, įgyti patirties ir žinių iš įvairių regiono dalių. Lėšos taip pat gali būti naudojamos meno ir kultūros kūrinių pristatymui bei susidomėjimui Šiaurės ir Baltijos šalių menu ir kultūra didinti.
 
Mobilumo finansavimas skirtas profesionalių menininkų ar kultūros specialistų kelionėms ir (arba) viešnagei Šiaurės ir (arba) Baltijos šalyse, t.y. Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Farerų salose, Grenlandijoje, Islandijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Alandų salose.
 Kelionės tikslas gali būti (pvz):
  1. bendradarbiavimas su kolegomis kitoje Šiaurės ir/ar Baltijos šalyje
  2. svečių spektaklis (guest play)
  3. paroda
  4. dalyvavimas konferencijoje, susitikime ar seminare
  5. tyrimai
Finansavimą gali gauti profesionalūs menininkai ir kultūros specialistai (pavyzdžiui, kuratoriai, prodiuseriai, literatūros vertėjai, kultūros redaktoriai ar tyrinėtojai) visų rūšių meno ir kultūros srityse. „Profesionalus“ reiškia, kad yra dokumentuota darbo patirtis meno ir kultūros srityje ir/arba  meno ar kultūros išsilavinimas.
Mobilumo finansavimas taikomas kelionėms ir (arba) viešnagei iki 14 dienų. Finansavimo dydis yra pagrįstas fiksuotomis kelionės išlaidomis ir (arba) fiksuota pašalpa per dieną, kuri apskaičiuojama pagal buvimo trukmę ir kelionės tikslą.
Paraiškos pateikimo portalas: https://applicant.nordiskkulturkontakt.org/