Medžio grafika

Mes gaminame medinius žaislus, užrašus bei kitus interjero elementus  iš medžio ir faneros. Žmonės turi įvairiausių sumanymų ir ieško kas galėtų juos realizuoti – nuo dekoro elementų su vaikų vardais iki išskirtinių interjero detalių. Dažnai kartu su klientu randame sprendimą. Tokiu būdu mūsų veikla tampa įvairi, be to, smagu matyti, kaip žmonės džiaugiasi, kai pavyksta realizuoti jų idėjas.

Turime CNC frezavimo stakles. Jomis galima išpjauti įvairiausias formas, norimas figūras, išgraviruoti užrašus, simbolius, išpjaustyti kiauraraščius. Staklės leidžia išgauti  didelį tikslumą ir įvairaus sudėtingumo raštus, ko nepavyksta pasiekti rankiniu būdu. Šiomis staklėmis gali būti apdorojamas tiek  medis, tiek fanera.

 

Džiaugiamės atsikraustę į Anykščius ir atradę Anykščių menų inkubatorių, kuriame įsikūrėme savo dirbtuves. Taip pat esame dėkingi Anykščių rajono savivaldybei, kurios paramos dėka įsigijome reikalingos įrangos kūrybiniam darbui su medžiu.
Projektas „Medžio grafikos“ verslo plėtra įsigyjant reikalingą naują įrangą įgyvendintas pagal  priemonę Nr. 2.1.2.02. Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimas.

Kviečiame mus aplankyti Anykščių menų inkubatoriuje, o norėdami pasidalinti vizija bei užsisakyti unikalų aksesuarą namams – susisiekite Facebook puslapyje asmenine žinute.