Natūralios kosmetikos gamykla “Gamtos Pilnatvė” – Odorata

ODORATA

Natūrali rankų darbo kosmetika

Anykščių regioninio parko pievos skęsta vaistinių žolynų spalvose. Jonažolės, pelkinės vingiorykštės, kraujažolės, stumbražolės aromatai tvyro ore… Kruopščiai, su dėkingumu Gamtai, žmonių rankomis surinkti augalai virsta aliejinėmis ištraukomis, iš kurių gaminama unikali, natūrali, rankų darbo kosmetika ODORATA.

ODORATA lotynų kalboje reiškia KVAPIOJI.

Kvapnioji, paslaptingoji, trapioji, gražioji… Tokia ypatinga jaučiuosi, kai gyvas aliejaus lašas suvilgo mano odą. Kai žolynų stebuklingomis savybėmis praturtinti sviesteliai pamaitina kūną… O Sielos gelmes suvirpinę subtilieji eterinių aliejų aromatai, tampa Pilnatvės akimirkomis.

Aukščiausios kokybės aliejai, natūralūs kvapai, sviesteliai, šilko pudra, medžių sakai, bičių vaškas – jokios  sintetikos, dažiklių ir nenatūralių konservantų!

Graži oda – tarsi Sielos atspindys. O siela ilgisi tikrumo…

ODORATA kosmetika – tai priemonė, padėsianti paryškinti natūralų mūsų grožį ir atskleisti tikrąją prigimtį.

 

Sutikus bendramintes ir mokytoją, kuris su didele meile perdavė mums žinias apie vaistinius augalus, apie gamtos galią, apie natūralius aliejus, apie žmogaus santykį su savimi per gamtą, mokiausi ir kaupiau žinias bei patirtį. Pakeitusi gyvenimo būdą ir vietą, viską, kas teikė malonumą mokantis, atrandant gamtos paslaptis, paverčiau tai savo darbu. Kosmetikos gamyba man yra savotiška meditacija. Atsipalaiduoju, giliau kvėpuoju, daugiau jaučiu; ateina netikėti suvokimai apie tai, koks išmintingas yra žmogaus kūnas ir kaip svarbu jį jausti, išgirsti jo poreikius. Maitinti jį tikrais, natūraliais dalykais, juk patys esame gamtos dalis. Kosmetikos gamyboje daug dėmesio skiriu kokybei. Svarbu ne tik sudėtis, kuri yra labai turtinga ir kvapni, bet ir patys indeliai, apsaugantys vertingą produktą nuo saulės ir išorinio poveikio. Perdirbto popieriaus pakuotė atspindi gamtos subtilumą ir paprastumą. Maži kasdieniai ritualai, tai irgi Meilės Sau ženklas. Nuprausti savo veidą, ištepti aliejais, kremais, lytėti ir jausti tą jautrų, subtilų santykį su savimi. Mėgautis kvapais ir nuteikti save būsimai dienai ar nakčiai. Visa mūsų rankų darbo produkcija gaminama su dideliu nuoširdumu, atsidavimu, trupučiu burtų ir dideliu profesionalumu. ODORATA kosmetika gali būti ir gražus Meilės gestas artimiems žmonėms… Šiais laikais, kai Pasaulis stipriai susvetimėjęs, truputis artumo, truputis sąmoningumo, truputis jautrumo sau ir kitiems gali padaryti didžius stebuklus. P.S. Mūsų dirbtuves galite aplankyti Anykščių menų inkubatoriuje.