Stiklė Justė.kam?

Mažame stiklo gabalėlyje telpanti Visata.
                    justė · kam?
                   stiklo menas
“Gyvenu ir kuriu nuostabioje Anykščių gamtoje.
Nuo pradžių pradžios, nuo įkvėpimo jausmo, minties, vaizdinio, gimsta subtilūs kūriniai. Čia gyvena visata, tai, kas mus supa. Naudojant stiklą, jungiant jį su kitomis medžiagomis, eksperimentuojant, ieškant, džiaugiantis rezultatu ar nerimaujant ką ištrauksi iš specialios degimo krosnies, kūrinys nukeliauja ilgą kelią. Taip gimsta stiklo papuošalai, vitražai, paveikslai, sapnų gaudyklės, dizaino detalės ir dovanos. Savo kūrybą pristatau meno mugėse, festivaliuose, parodose, kūrybinėse dirbtuvėse.
Tai stebuklinga ir noriu tuo pasidalinti su jumis.
 Justė
The whole universe in a piece of glass.
justė · kam?
glass art

My life is closely connected with nature and art. I moved from a capital of Lithuania to the beautiful homestead place near a small town of Anykščiai. And I live here and create. I use various art forms and techniques but the main material is glass. From which jewelry, glass paintings – stained glass pictures, interior details, dream catchers, objects, and much more are coming into the world… I create according to the individual orders, as well as participate in fairs, art exhibitions, festivals, and have educations and workshops… Its magical and I want to share it with you.
Justė
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje atidaryta virtuali stiklo meno paroda  „Aš esu tu / You am I“.
„Aš esu tu / You am I“ tai socialinis meno projektas kartu su menininke justė.kam? (Justina Kamarauskaite), pasaulinio garso stiklo menininku Mark Eckstrand (Stiklo svajonės / Glass Dreams), Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centru bei kitais vaikais ir stiklo menininkais, tokiais kaip Anda Munkevica (LV), Ieva Paltanavičiūtė, Vygantas Paulauskas ir kiti.
Fotografė Karolina Beleškienė (Enjoy the moment).Parodoje pristatomi projekto metu kurti vaikų autoportretai, susidedantys iš trijų dalių, tai nuotraukos, piešiniai bei stiklo paveikslai.
Kalbantys apie labai subtilius ir jautrius dalykus, apie tai, kas mes esame, kaip atrodome, kaip priimame save.
„Prieik truputį arčiau. Pažiūrėk į mane. Pajausk. Aš esu toks koks dabar esu. Koks dabar galiu būti geriausias. Toks pat ypatingas kaip ir tu. Tik truputį kitoks. Įkvėpk. Pabūk toks artimas man, kad tapčiau tavimi. Ir aš tau papasakosiu savo gyvenimo istoriją. Iš kokio šaltinio aš atėjau. Kaip manęs laukė žemė. Ką geriausio į mane sudėjo mama ir tėtis. Ir kokiu vardu mane vadina.”  – Justina Kamarauskaitė.Daugiau apie meno projektą galite rasti čia: https://www.facebook.com/juste.kam.art/Projektas iš dalies finansuotas Anykščių rajono savivaldybės.Kūriniai dovanojami Anykščių miestui.

Parodą pamatyti galima bibliotekos foje esančiame ekrane nuo 2018.11.30 iki 2019. 01.31. bibliotekos darbo metu.

Ateinančių metų pavasarį kūrinius bus galima išvysti gyvai ilgalaikėje ekspozicijoje Okuličiūtės dvarelyje.