Antrieji mentorių mokymai

2019 m. kovo 19-21 dienomis Panevėžio verslo konsultaciniame centre vyko projekto Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką (NEW SKILLS, Nr. LLI – 404)“ antrieji mentorių mokymai.
Mokymuose dalyvavę menininkai, edukatoriai ir įvairių profesijų atstovai iš Anykščių, Panevėžio bei Jelgavos (Latvija)) buvo ruošiami darbui su neįgalumą turinčiais asmenimis. Rezultatai džiuginantys – jau per keturiasdešimt savo srities profesionalų yra pasiruošę būti mentoriais neįgalumą turintiems asmenims.

 

Mokymus vedė ekspertai – Lina Trebienė (psichologija), Jurgita Tuitaitė (ergo terapija), Maris Gravis (socialinis darbas)

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIt