Anykščių menų inkubatorių lankyti bus patogiau

Per pirmuosius projekto („Amatas kaip tarptautinis turizmo produktas“, LLI-539) vykdymo metus įsigyta įranga leis lankytojams patogiau ir saugiau lankyti inkubatorių, didins objekto patrauklumą:

  • Atvykę dviratininkai ras dviračių parkavimo vietas, kuriose galės saugiai ir patogiai juos palikti
  • Įsigytos kameros skirtos inkubatoriaus teritorijos stebėjimui užtikrins saugumą lankantis inkubatoriuje.
  • Įsigyta garso įranga (mikrofonai ir garso kolonėlės) leis kokybiškai vesti mokymus, organizuoti kūrybines dirbtuves ir kitus renginius.
  • Įsigyti virtualios realybės simuliatoriai su programine įranga suteiks naujų galimybių turistams, leis patraukliai ir šiuolaikiškai pristatyti projekto rezultatus, virtualiai keliauti.

 

Projektą įgyvendina 6 partneriai – Latgalės planavimo regionas (Latvija), Preili savivaldybė (Latvija), Balvi savivaldybė (Latvija), Dobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centras (Latvija), Anykščių menų inkubatorius ir Panevėžio rajono savivaldybės administracija. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti tvarų tradicinės amatininkystės įgūdžių naudojimą, išsaugant ir pristatant jį kaip bendrą Latvijos bei Lietuvos pasienio teritorijos kultūros, istorijos paveldo bruožą ir bendrą turizmo produktą, galintį pritraukti turistų susidomėjimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. liepos 1 d. – 2022 m. birželio 30 d.
Bendras Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo finansavimas projektui: 694 404,70 EUR.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT