Inovatyvaus ir kūrybinio verslumo akademija (III)

2017 m. Anykščių menų inkubatorius – menų studija įgyvendina projektą Inovatyvaus ir kūrybinio verslumo akademija (III). 2015 m. ir 2016 m. vykusios akademijos metu buvo klausomos paskaitos apie gaminių meninę vertę, jų komercializavimo galimybes. Pasekoje to, AMI komanda gali pasidžiaugti matydama sėkmingus savo inkubatoriaus rezidentų rezultatus – rezidentai plečia savo veiklą, įdarbina darbuotojus, dalyvauja mugėse, tarptautiniuose projektuose, rengia parodas, pradeda žengti į eksporto rinkas.  Atsižvelgiant į buvusių akademijų rezultatus, trečiosios akademijos programos pagrindą sudaro paskaitų ciklas bei mentorystės programa.

Antrosios akademijos metu AMI rezidentai, Anykščių rajono gyventojai ir ne tik dalyvavo:
1) „Kaip menas gauna savo kainą. Ir ją praranda“ –  lekt. Ernestas Parulskis – meno rinkos ekspertas, VDA lektorius, knygos „ Menas ir pinigai. Apybraižos apie meno rinką“ bendraautorius, šiuo metu bendradarbiauja su šiuolaikine meno muge „Art Vilnius“.
2) „Pardavimų psichologija ir įtaigos technikos. Kaip paveikiai bendrauti su klientais?” – lekt. Mindaugas Žebrauskas –  nepriklausomas lektorius, kuris kaskart ieško ugdymo būdų bei metodų.  Seminarų metu Mindaugas ypatingą dėmesį skiria dalyvių nuostatų formavimui, jų psichologiniam pasiruošimui.

 

Keletas akimirkų iš akademijos veiklų:

 

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba, Anykščių rajono savivaldybė

Projekto partneriai: VDU menų fakultetas, KSU