Įvyko pirmasis projekto „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką (new skills)” partnerių susitikimas

2018 m. balandžio 20d. Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje įvyko pirmasis Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką (new skills)“ , Nr. LLI-404, pirmasis partnerių susitikimas.

Susitikimo metu vedantysis partneris Anykščių menų inkubatorius – menų studija supažindino partnerius su bendra informacija apie projektą, programos reikalavimus, tikslus ir vizijas. Partneriai aptarė projekto veiklas, įsipareigojimus bei susidėliojo preliminarų darbų ir renginių grafiką.

Susitikime dalyvavo partneriai iš:

  • Anykščių menų inkubatoriaus – menų studijos (Lietuva);
  • Panevėžio verslo konsultacinio centro (Lietuva);
  • Jelgavos miesto savivaldybė (Latvija);

 

 

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT