Projekto „Amatas kaip tarptautinis turizmo produktas“ (Tour de Crafts, LLI-539) teoriniai mokymai

Projekto „Amatas kaip tarptautinis turizmo produktas“ Craftsmanship as Tourism Product without Borders (Tour de Crafts, LLI -539) veiklos skirtos amatininkų, kūrėjų bei menininkų sektoriui. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti tvarų tradicinės amatininkystės įgūdžių naudojimą, išsaugant ir pristatant jį kaip bendrą Latvijos bei Lietuvos pasienio teritorijos kultūros, istorijos paveldo bruožą ir bendrą turizmo produktą, galintį pritraukti turistų susidomėjimą.

Amatininkai bei menininkai skatinami naudoti tradicinius įgūdžius, eko-inovatyvias iniciatyvas ir vietinius išteklius kuriant modernius produktus bei paslaugas, kurie didintų lankytojų ir turistų susidomėjimą. Naudojant bendras rinkodaros priemones planuojama sujungti vietinių amatininkų produktus į vieną jungtinį turizmo produktą – „Amatų kelionę“, potencialiems lankytojams ir turistams siūlančią įvairiapusę veiklą partnerių vietose. Tai numatoma pasiekti šiomis projekto veiklomis:
1. Vietinių amatininkų gebėjimų ugdymas, apimantis: (1) teorinius mokymus apie naujausias turizmo tendencijas, prekės ženklų kūrimą ir matomumą bei pripažinimą pasitelkiant skaitmenines galimybes, sprendimus, skirtus auditorijai pritraukti; (2) kūrybinės dirbtuves Lietuvoje ir Latvijoje, skirtas kurti unikalius, modernius produktus, naudojant tradicinius įgūdžius, vietinius išteklius bei ekologines inovacijų iniciatyvas; ir (3) meno muges, skirtas kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatymui, keitimuisi patirtimi ir tinklų kūrimui”

Taigi, pirmiausia amatininkus, menininkus, kūrėjus, taip pat tuos, kurie planuoja pradėti naujus verslus amatų srityje, kviečiame jungtis į projekto „Amatas kaip tarptautinis turizmo produktas“ (Tour de Crafts, LLI-539) veiklas ir dalyvauti teoriniuose mokymus!

2- jų dienų mokymai, 3 puikūs lektoriai ir aktualios temos!

  • Kokios naujausios turizmo tendencijos ?
  • Kaip tapti matomais ir atpažįstamais skaitmeninėje erdvėje?
  • Kokie komunikaciniai sprendimai gali padėti pritraukti auditoriją, turistus?

Mokymų data: Rugpjūčio 2-3 d.

Vieta: Anykščių menų inkubatorius-menų studija

Registruokitės el. paštu: info@menuinkubatorius.lt, vietų skaičius ribotas!

Informacija apie mokymus: projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

 

 

Daugiau apie projektą: https://www.menuinkubatorius.lt/projektai/apie-projekta-amatas-kaip-tarptautinis-turizmo-produktas-lli-539/

Projektą įgyvendina 6 partneriai – Latgalės planavimo regionas (Latvija), Preili savivaldybė (Latvija), Balvi savivaldybė (Latvija), Dobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centras (Latvija), Anykščių menų inkubatorius-menų studija ir Panevėžio rajono savivaldybės administracija.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. liepos 1 d. – 2022 m. birželio 30 d.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:  Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT