Projekto Med-Craft ekspertų komanda

Trijų projekto Med-Craft (LLI-532) ekspertų komanda – svarbi mūsų projekto sėkmės grandis. Įsijungusios į veiklas nuo pat projekto pradžios, Dita, Lina ir Jūratė pirmiausia kūrė specialią metodologiją, skirtą darbui su atskirtomis bendruomenėmis. Patogus, specialiai šiam projektui sudarytas metodologinis vadovas parengtas trimis kalbomis (lietuvių, latvių, anglų).  Visi, kuriems tai aktualu netrukus leidinį galės pasiekti projekto partnerių svetainėse. Vėliau pagal sukurtą metodiką, lektorės mokys mentorius, suteikdamos psichologinių, motyvacinių žinių menininkams/amatininkams, kurie ateityje jas galės pritaikyti praktiškai dirbdami ar vesdami kūrybinius užsiėmimus.

 

EKSPERTŲ KOMANDA:

 

LINA BAGDONAVIČIENĖ

Užsiima privačia psichologės – psichoterapeutės praktika, yra Mindfulness mokytoja, LSMU dėstytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos supervizorė. Žmogaus mąstymo, elgesio ypatumai Liną domino nuo vaikystės. Kilo klausimai, kodėl žmonės mąsto, elgiasi vienokiais ar kitokiais būdais. Atsakymų paieška paskatino psichologijos studijoms. Lina turi psichologijos bakalauro ir teisės psichologijos magistro laipsnius, 12 metų vadovaujančio darbo patirtį, apie 10 metų psichologijos, psichoterapijos, supervizoriaus, Mindfulness mokytojos ir pan. darbo patirtį.

Linos šūkis: ,,Mes negalime sustabdyti bangų, bet galime išmokti jomis plaukti“ Jon Kabat-Zinn … ir svarbu pradėti mokytis DABAR (Lina Bagdonavičienė)

 

JŪRATĖ GRICIŪTĖ

Jūratė užsiima psichologės-psichoterapeutės praktika, taip pat yra  lektorė, konsultantė. Jūratei patinka dalintis su žmonėmis savo žiniomis bei patirtimi, jaučia, kad psichologinė pagalba padeda žmonėms išspręsti problemas, sustiprėti, sėkmingiau siekti savo tikslų. Jūratė turi psichologijos (klinikinės) magistro laipsnį, daugiau nei 20 metų psichologės-psichoterapeutės, taip pat lektorės darbo patirtį, 10 ir daugiau metų universiteto dėstytojos patirtį ir daugiau nei 15 metų vadovaujančio darbo patirtį.

Jūratės šūkis: Kaip žiūri, taip ir matai“

 

DITA LEINERTE

Užsiima privačia psichologijos praktika bei ugdymo psichologija, yra improvizacijos teatro trenerė, taip pat yra dula. Dita šią veiklą pasirinko, nes domisi žmonėmis ir menu. Dita turi psichologijos magistro laipsnį bei 25 metų psichologijos ir 35 metų pedagogikos darbo patirtį.

Ditos šūkis: Jūs negalite įtakoti kortų, kurios jums padalintos, bet galite nuspręsti, kaip jomis sužaisti“  Miltonas H. Eriksonas

 

Projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, LLI-532) finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT