Projekto „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“ (New Skills) kūrybinės dirbtuvės

Liepos mėnesį prasidėjo Interreg Latvijos- Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Asmenų su negalia socialinė įtrauktis į darbo rinką“, praktinės kūrybinės dirbtuvės. Dirbtuves veda mentoriai, savo srities profesionalai, remdamiesi specialia projekto metu sukurta metodika. Dirbtuvių dalyviai išbando įvairias skirtingas technikas ir įgyja naujų įgūdžių.

Anykščių menų inkubatoriuje projekto metu asmenims su negalia organizuojamos šios dirbtuvės – tapybos, šilko tapybos, piešimo ir dekoravimo, keramikos, grafikos ir dizaino.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius-menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT