Projekto BEE – 138 iniciatyvinio komiteto susirinkimas

2019 m. kovo 27 dieną Dobelės švietimo ir verslo paramos centre (Latvija) vyko projekto „Verslumas ir užimtumas be sienų“ iniciatyvinio komiteto susirinkimas. Susirinkimo metu dalyviams buvo pristatyti pasiekti projekto veiklų rezultatai bei pasidžiaugta rezultatais viršijusiais projekto partnerių lūkesčius – kai kurie amatininkai ne tik sėkmingai kūrėsi ir plėtojo savo prekinį ženklą, bet ir patys sėkmingai susikūrė darbo vietas!
Savo ruožtu Dobelės savivaldybės meras Andrejs Spridzāns supažindino dalyvius su Dobeles miestu, jo istorija bei aprodė Dobelės sodininkystės institutą, naujai tvarkomus kultūros namus bei muzikos mokyklą.


Viliamasi, kad ateityje atsiras galimybės įgyvendinti šio projekto tęstinumą!

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu