Projekto Tour de Crafts kūrybinės dirbtuvės lankytojams

Kviečiame visus į projekto „Craftsmanship as Tourism Product without Borders“ (Tour de Crafts, LLI -539) kūrybines dirbtuves lankytojams/turistams!

Laikas: 2022 m. gegužės 4 d. (trečiadienis)

Vieta: Anykščių menų inkubatorius-menų studija (J.Biliūno 53, Anykščiai)

Turinys: medžio darbai, produktų dizainas ir gamyba

Dirbtuvės bus atviros nuo 10 val iki 16 val.
Dirbtuvės nemokomos!

Apie dirbtuves:

Kūrybinių dirbtuvių metu kviečiame plačiau susipažinti su medžiu, kaip kūrybine medžiaga, pamatyti kaip senosios tradicijos gali derėti su moderniu produktų dizainu. Pasitelkiant modernią medžio apdirbimo įrangą ieškosime naujo gaminių dizaino sprendimų. Dirbtuvių dalyviai turės galimybę išbandyti modernią įrangą – lazerį, gilinsis į medžio apdirbimo technikas. Kūrybinių dirbtuvių metu bus gaminami įvairūs maži gaminiai/ suvenyrai iš medžio ir faneros. Dalis dirbtuvių darbo laiko bus skirta dizaino sprendimams, maketų ir vektorinių failų pasiruošimui. Taip pat dalyviai galės pamatyti medžio gaminių ekspoziciją (Projekto ankstesnių dirbtuvių, skirtų kūrėjams ir amatininkams, rezultatus)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Daugiau apie projektą: https://www.menuinkubatorius.lt/projektai/apie-projekta-amatas-kaip-tarptautinis-turizmo-produktas-lli-539/

Projektą įgyvendina 6 partneriai – Latgalės planavimo regionas (Latvija), Preili savivaldybė (Latvija), Balvi savivaldybė (Latvija), Dobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centras (Latvija), Anykščių menų inkubatorius-menų studija ir Panevėžio rajono savivaldybės administracija.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. liepos 1 d. – 2022 m. birželio 30 d.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną prog