Projekto “Med- Craft” metodinis leidinys

Jau turime projekto “MED-CRAFT” pirmuosius rezultatus! Pirmaisiais projekto metais ekspertai – Lina Bagdonavičienė, Jūratė Griciūtė , Dita Leinerte ir Gunita Kakteniecesutelkė dėmesį į metodikos, skirtos darbui su nepasiturinčiomis bendruomenėmis, kūrimą. Parengta metodika, skirta amatininkams, kurie norės dirbti su nepasiturinčių bendruomenių atstovais ir mokyti juos praktinių įgūdžių tam tikruose amatų sektoriuose. Tikimės, kad  šis glaustas, patrauklus ir šiuolaikiškas, gyvenimiškais pavyzdžiais paremtas leidinys, paskatins tapti įkvepiančiais, motyvuojančiais – MENTORIAIS nutolusioms, atskirtį patiriančioms bendruomenėms. Jau netrukus leidinys, paruoštas trimis kalbomis (LT, LV, EN) bus pasiekiamas partnerių svetainėse!

 

Daugiau apie projektą: https://www.menuinkubatorius.lt/projektai/projektas-med-craft-lli-532-turedami-daugiau-ziniu-lengviau-padesime-kitiems/

Projektą “Amatas kaip vaistas nuo atskirties” (Med-Craft,LLI -532) finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT