Projekto Med-Craft metodinis leidinys

Jau turime projekto Med-Craft pirmuosius rezultatus! Pirmaisiais projekto metais ekspertai – Lina Bagdonavičienė, Jūratė Griciūtė , Dita Leinerte ir Gunita Kakteniece sutelkė dėmesį į metodikos, skirtos darbui su nepasiturinčiomis bendruomenėmis, kūrimą. Parengta metodika, skirta amatininkams, kurie norės dirbti su nepasiturinčių bendruomenių atstovais ir mokyti juos praktinių įgūdžių tam tikruose amatų sektoriuose. Tikimės, kad  šis glaustas, patrauklus ir šiuolaikiškas, gyvenimiškais pavyzdžiais paremtas leidinys, paskatins tapti įkvepiančiais, motyvuojančiais – MENTORIAIS nutolusioms, atskirtį patiriančioms bendruomenėms. Jau netrukus leidinys, paruoštas trimis kalbomis (LT, LV, EN) bus pasiekiamas partnerių svetainėse!

 

Daugiau apie projektą: https://www.menuinkubatorius.lt/projektai/projektas-med-craft-lli-532-turedami-daugiau-ziniu-lengviau-padesime-kitiems/

Projektą „Amatas kaip vaistas nuo atskirties“ (Med-Craft, LLI-532) finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais: Projekto vadovė Lina Rimkienė (projektai@menuinkubatorius.lt, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT