Projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)” partnerių susitikimas

2018 m. rugsėjo 17 dieną  Panevėžio verslo konsultaciniame centre įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014-2020 projekto „Užimtumas ir verslumas be sienų (BEE)“ , Nr. LLI-138, partnerių susitikimas. Susitikimo metu partneriai analizavo vykusių teorinių mokymų procesą bei pasidžiaugė, kad teoriniu mokymų metu buvo pasiektas ir teigiamas rezultatas: mokymų dalyviai ne tik „gryninosi” savo profilius ir intensyviai dirbo ties savo prekinio ženklo kūrimu, bet ir susipažinę su kitos srities menininkais kartu pradėjo kurti naujus produktus! Susitikimo metu taip pat buvo aptartos partnerių veiklos ataskaitos, būsimos menininkų kūrybinės dirbtuvės bei ateities planai bei uždaviniai.

Susitikime dalyvavo partneriai iš:

  • VšĮ “Anykščių menų inkubatorius – menų studija” (Lietuva)
  • VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” (Lietuva);
  • Dobelės suaugusiųjų švietimo ir verslo paramos centras (Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Latvija).

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu