Tekstilės dirbtuvės (BEE – 138)

Rugsėjo 25 – 27 dienomis Anykščių menų inkubatoriuje vyko projekto „Verslumas ir užimtumas be sienų“  tekstilės kūrybinės dirbtuvės su VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros lektore bei dizainere Rita Kaupeliene. Dirbtuvių metu dalyvės buvo supažindinamos su inovatyvių bei ekologiškų medžiagų naudojimo galimybe. Viena iš tokių medžiagų – iš celiuliozės pluošto pagamintas plaunamas popierius. Naudojantis šia medžiaga dalyvės kūrė išskirtinės rankines ir niekas net nepastebėjo, kad greitai pralėkė trys dienos. Visi su nekantrumu laukia galutinio renginio žeimą, kuriame šalia keramikos darbų bus eksponuojamos ir tekstilės dirbtuvių metu sukurtos rankines!

 

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ Anykščių menų inkubatorius – menų studija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743 )

Informacija apie programą: www.latlit.eu