Algio Fediajevo naujo albumo pristatymas Anykščiuose

Jau ketvirtą žiemą iš eilės į Anykščių menų inkubatorių atvyksta akustinės psichodelikos vardu savo muziką krikštijantis Algis Fediajevas, šįsyk ir su nauju albumu! Koncertas įvyks vasario 15 d., 18.00.

Vinilinių plokštelių ir kompaktinių diskų pavidalų leidžiamas albumas tęsia ankstesniuose muzikanto įrašuose girdimą šamanišką muzikinę odisėją, tik, paties Algio Fediajevo teigimu, naujajame kūrinyje visos idėjos gerokai labiau įgyvendintos. Albumas, kuriame be Algio gitaros ir balso suskamba ir nemažai kitų instrumentų, įrašytas Anglijoje, No Recording studijoje, padedant garso inžinieriui John Hannonui, kuriam yra tekę dirbti su daugybe iškilių muzikantų – Thurston Moore, James Blackshaw, John Butcher, Wilco Johnson, Heather Leigh ir t.t. Albumo viršelį, itin taikliai atliepiantį pačią muziką, sukūrė menininkė Inga Uzkalne, maketavo žinomas undergroundo dailininkas ir grupės „Arklio galia“ muzikantas Žilvinas Jagėla.
Iki šiol Algio Fediajevo kūrybos negirdėjusiems galima pasakyti, kad jis – muzikantas, kuris apsiginklavęs tik akustine gitara ir balsu (retkarčiais ir lūpine armonikėle) kuria ir atlieka muziką, absoliučiai besiskiriančią nuo to, ką Lietuvos klausytojas yra įpratęs girdėti atliekant tokiame instrumentiniame formate. Didelį dėmesį skirdamas pačiai dainai tuo pačiu jos rėmus nuolat laužo savitu ir virtuozišku grojimo ir komponavimo stiliumi paremtomis psichodeliškomis ir šamaniškomis akustinės gitaros variacijomis, svyruojančiomis tarp ramios harmonijos ir agresyvaus chaoso, Rytų ir Vakarų, folkbliuzinių atgarsių ir disonuojančių sąskambių. Atlikėjas taip pat yra pasižymėjęs kaip vienas iš aktyviai koncertuojančių pogrindinių Lietuvos muzikantų: grota ne tik įvairiausiose Lietuvos vietose, bet ir Anglijoje, Gruzijoje, Ukrainoje, Austrijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje
Visą albumą galima perklausyti: https://resonatingwoodrecordings.bandcamp.com/album/p-dsak-lede-nepalikus

Bilieto kaina – 5 eurai