DIZAINO SAVAITĖ’ 24: Remio Ščerbausko fotografijų paroda NESUVAIDINTOS ISTORIJOS

Remis Ščerbauskas- fotografas, kuriantis portretus ir fotografuojantis gatvės fotografijos žanre.

Fotografo akis nuolat ieško savito požiūrio į gyvenimiškų situacijų įamžinimą. Jo meninis stilius formavosi daug dėmesio skiriant nespalvotiems studijiniams portretams kurti. Po šešerių metų darbo studijoje, jis kūrybiškai perėjo prie gatvės fotografijos žanro, ieškodamas unikalaus dabartinės miesto aplinkos vaizdo.

Daugiau nei šimtas R.Ščerbausko fotografijų publikuotos internetinėse galerijose ir gatvės fotografijos knygose. Jo darbai yra pripažinti ir apdovanoti tarptautinės fotografijos konkursuose.

Šiuo metu Remis Ščerbauskas aktyviai eksponuoja savo darbus viešosiose erdvėse, galerijose bei interntiniuose kataloguose. 2021 m. išleido savo pirmąją fotografijos knygą “Teritorija Kaunas /gatvės fotografija”

“Nesuvaidintos istorijos” – savitas pasakojimas ar momentinis miesto teatras, nors jame nieko nėra iš anksto surežisuota, niekas nėra įspėtas, o kartais net nenutuokia, kad pateko į kadrą. Ir svarbiausia, jog užfiksuota akimirka niekada nebus atkartota. Fotografo darbuose įrašyta miesto atminitis – ryškūs žmonių tipažai, jų žvilgsniai ir emocijos, architektūrinės detalės, atspindinčios miesto ypatumus, kasdieniniai įvykiai.

https://www.15min.lt/media-pasakojimai/gatves-fotografas-remis-scerbauskas-fotografija-atmerkia-akis-ir-stebina-2152?

Vieta: Anykščių menų inkubatorius (J.Biliūno 53, Anykščiai)