DIZAINO SAVAITĖ’ 24: Socialinis meno/fotografijos projektas BUČINIAI/KISSES

Dizaino savaitės metu kviečiame dalyvauti fotomenininko Remio Ščerbausko tęstiniame socialiniame meno/fotografijos projekte BUČINIAI/KISSES – įsiamžinti ir pasiųsti bučinį iš Anykščių.  Bučinys pasirinktas kaip pozityvumo, artumo, saugumo ir bendrystės simbolis.

Laukiami Anykščių miesto gyventojai, bei svečiai!

Fotografuotis kviečiame: Birželio 7 d 13:00 – 16:00. Vieta – Anykščių menų inkubatorius (J.Biliūno 53, Anykščiai)

Nuotraukos gali būti naudojamos projekto sklaidai, bei eksponuojamos paroduose – atvykdami fotografuotis sutinkate, jog jūsų fotografija būtų viešai publikuojama.

Bučinius renkame laikydamiesi saugumo: visi fotografuojami atskirai, per stiklą, po kiekvieno žmogaus bučinio, langą dezinfekuojame.

Kaunas 2022 Europos kultūros sostinė metu buvo nufotografuota daugiau nei du tūkstančiai bučinių portretų kurie buvo eksponuojami Lietuvoje bei užsienyje.

 

Apie autorių:

Remis Ščerbauska s- fotografas, kuriantis portretus ir fotografuojantis gatvės fotografijos žanre. Fotografo akis nuolat ieško savito požiūrio į gyvenimiškų situacijų įamžinimą. Jo meninis stilius formavosi daug dėmesio skiriant nespalvotiems studijiniams portretams kurti.  Po šešerių metų darbo studijoje, jis kūrybiškai perėjo prie gatvės fotografijos žanro, ieškodamas unikalaus dabartinės miesto aplinkos vaizdo.  Daugiau nei šimtas R.Ščerbausko fotografijų publikuotos internetinėse galerijose ir gatvės fotografijos knygose. Jo darbai yra pripažinti ir apdovanoti tarptautinės fotografijos konkursuose. Šiuo metu Remis Ščerbauskas aktyviai eksponuoja savo darbus viešosiose erdvėse, galerijose bei interntiniuose kataloguose. 2021m. išleido savo pirmąją fotografijos knygą “Teritorija Kaunas /gatvės fotografija”