Dizaino savaitė /Anykščiai

Kas yra DIZAINO SAVAITĖ?

DIZAINO SAVAITĖ – jau septynioliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje. 2022 m. gegužės 23 – 29 dienomis net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Telšiai ir Anykščiai – pasiners į dizaino fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

DIZAINO SAVAITĖS Programa Anykščių menų inkubatoriuje:

2022.05.24 16:00 Recycle kūrybinės dirbtuvės “Tvarumas mados dizaine” / Kūrybinėse atradimų dirbtuvėse su dizainere Jolanta Rimkute ir kūrėja Nijole Ida Davaine. Remiantis Recycle mados dizaino koncepcija pasiūlysime į tuos pačius įprastus dalykus pažvelgti kitaip, atvirai.

2022.05.26 15:00 Paskaita/diskusija “Miestas ir Grafika.Gatvės menas kaip gerbūvio priemonė”” ir trafaretų dirbtuvės su gatvės menininkais Tadu Šimkumi ir Žygimantu Amelynu.

2022.05.23- 29  Romualdo Rakausko darbų paroda “Užuovėja”
Romualdas Rakauskas – fotomenininkas, vienas reikšmingiausių meistrų, įtvirtinusių Lietuvos fotografijos mokyklos tradiciją. Jo atitrūkę nuo tikrovės žydinčių kaimų ir jų žmonių kasdienybės fotovaizdai kuria poetišką ir nepaprastai jautrų, švelnų pasakojimą. Neatsiejamas nuo R. Rakausko kūrybos lyriškumas tapo išskirtiniu ne tik jo kolegų amžininkų laikotarpio kūryboje, bet ir Lietuvos fotografijos istorijoje.