Dizaino savaitė’2023 | Kūrybinės dirbtuvės “Dizaino proceso iššūkiai”

2023-06-09 | 10.00-14:00

Kūrybinių dirbtuvių “Dizaino proceso iššūkiai” metu pažvelgsime į produkto dizaino kūrimo procesą ir nagrinėsime skirtingas vystymo stadijas per dizaino mąstysenos prizmę. Per šią prizmę kūrybinių dirbtuvių dalyviai turės galimybę susipažinti su idėjizaciją, eskizavimu, prototipavimų, testavimu ir kitais kūrybiniai procesais ir suprasti sprendimų visumos esmę. Tikimasi, kad tai padės suprasti, kad nėra atsitiktinių dalykų ir gautos žinios padės pamatyti plačiau, lavinti holistinį požiūrį ir empatiją.
Kūrybinių dirbtuvių procesas paremtas dizaino mąstysenos principais. Šio metodo dėka galima produktyviai išgryninti norimą idėją išsikeliant aktualią problemą ir ją pasitikrinti.
Darbas vyks individualiai arba mažomis grupelėmis, taip skatinant tarpusavio bendradarbiavimą.

Lektoriai

Neringa Orlenok – gaminių dizaino profesionalė, specializuojanti kūrybiškumą praturtinančių vaikų žaislų, baldų ir gaminių srityje bet tuo pačiu kurianti ir plačios paskirties dizaino objektus. Išgryninta forma su akcentine detale – tai Neringos dizaino parašas. Jos individualūs projektai yra sukurti laikantis tvarios ir ekonomiškai efektyvios gamybos mąstysenos, o kiti – naujausių technologijų integracija. Šie kūriniai yra plačiai gaminami, parduodami keliose šalyse ir pripažįstami pasaulyje. Kai kuriuos Neringos darbus galima aptikti MO ir MoMa muziejų erdvėse.

Denis Orlenok pramoninio dizaino profesionalas specializuojasi technologinių produktų kūrimo srityje. Aiškios formos ir elegantiškos linijos su stipriu charakteriu geriausiai apibūdina jo darbus. Patogūs vartotojui įrankiai ir įrenginiai, kuriuos Denis sukūrė individualiai ir bendradarbiaujant, buvo pripažinti tarptautiniu lygiu ir gavo daugybę dizaino apdovanojimų. Kai kurie jo dizaino kūriniai apkeliavo parodas visame pasaulyje, o nauji projektai plečiasi pasauliniu mastu. Taip pat yra patyręs eskizų, dizaino ir technologijų dėstytojas su malonumu dalinasi savo žiniomis bei patirtimi su būsimaisiais dizaineriais.

Registracija į renginį: info@menuinkubatorius.lt. Vietų skaičius ribotas!