MOKYMAI: Generatyvus dirbtinis intelektas – ką gali jis ir ką aš galiu su juo?

ATNAUJINTA: SUSIRINKUS PILNAI DALYVIŲ GRUPEI, REGISTRACIJĄ STABDOME!

Apie mokymus:

“Susipažinsim – kas nutiko, kad staiga atsirado tiek daug dirbtinio intelekto įrankių? Kaip ir kam jie panaudojami? Kas vyksta vaizdo, garso ir teksto kūryboje? Pasimokysime prompt engineering – būdų, kaip užduoti kokybiškesnes užklausas DI programoms. Pasidalinsiu kitais naudingais patarimais, įrankiais ir pasidalinsiu, ko galime tikėtis netolimoje ateityje.
Dalyvaujantiems reikėtų turėti savo kompiuterį ir interneto ryšį. Naudosime Gemini ir ChatGPT (nemokamą limituotą versiją, užteks jos, bet jei kas ruošėsi įsigyti prenumeratą – dabar gera proga.)
Įsivaizduoju, kad kūrybiškiems žmonėms bus įdomu grafinė dalis, tad rekomenduoju iš karto užsiregistruoti čia, išbandytume paveikslėlių generavimą kartu.”

Apie lektorių:

Lukas Keraitis – mokslo ir technologijų populiarintojas, radijo ir televizijos laidų vedėjas. Jau dešimtmetį freelancindamas Lukas padeda sudėtingus reiškinius papasakoti paprastai. Tarsi mažas kūrybinis fabrikėlis daro tai visais formatais – tinklalaidėse, rašydamas straipsnius, skaitydamas pranešimus ar moderuodamas diskusijas. Luko reportažus galima išvysti LRT Plius laidoje Mokslo sriuba, o kassavaitinę technologijų naujienų apžvalgą išgirsti Žinių radijo laidoje Du bitai. Pastaruoju metu Lukas stipriai įsitraukė į dirbtinio intelekto pasaulį — su Why AI komanda veda šios srities mokymus. Lukas taip pat yra yra Skaitmeninės etikos centro ekspertas, Tele2 Inovacijų ekspertas. Laisvalaikiu groja grupėje Abudu.

 

 

Mokymų data: rugsėjo 24d. 10 val.

Trukmė: 4 val.

Vieta: Anykščių menų inkubatorius (J.Biliūno 53, Anykščiai)

Registracija: būtina išankstinė registracija info@menuinkubatorius.lt. Dalyvavimas nemokamas, vietų turime ribotai.

 

 

………………………………………………..

Organizacijos veiklą finansuoja: