Mokymai. Verslo plėtra ir pardavimų psichologija

Verslo plėtra ir pardavimų psichologija

Seminaro tikslas: sustiprinti žinias apie pelningos veiklos organizavimą, pardavimo būdus bei padėti ugdyti asmeninio efektyvumo įgūdžius.
Seminaras skirtas ankstyvos stadijos arba smulkiųjų verslų savininkams ir vadovams, siekiantiems sukurti stabiliai augančius pelningus verslus.

DATA: 2022-11-23

VIETA: Anykščių menų inkubatorius (J.Biliūno 53, Anykščiai)

SEMINARO PROGRAMA
09:00 – 10:30  I dalis. Jūsų verslo tikslai, misija ir vertybės. Kam to reikia verslui? Kas skatina imtis verslo ir kas motyvuoja verslininkus? Verslo veiklos tikslai ir pagrindiniai rodikliai.
10:30 – 10:40 Pertraukėlė
10:40 – 12:10  II dalis. Asmeninio efektyvumo didinimas. Kaip padidinti savo produktyvumą, atliekant tik reikalingus darbus? Prioritetų nustatymas ir laiko planavimas.
12:10 – 12:45  Pietų pertrauka
12:45 – 14:15   III dalis. Pardavimų psichologija. Kaip parduoti daugiau ir brangiau? Sėkmingo pardavimo principai.
14:15 – 14:25  Pertraukėlė
14:25– 15:55   IV dalis. Konkurencinio pranašumo kūrimas. Jūsų pasiūlymas klientui. Ką galite daryti geriau vardan savo klientų nei konkurentai?
Baigiamoji dalis – kaip palaikyti produktyvumą ir neperdegti. 5 gyvenimo elementai, palaikantys psichologinį atsparumą. Apibendrinimas ir pabaiga.

Lektorė Airida Zavadskė

Airida konsultuoja organizacijas personalo valdymo klausimais, vadovauja specialistų ir vadovų kompetencijų vertinimo bei ugdymo projektams.

  • Addelse įkūrėja ir vadovaujanti konsultantė
  • Organizacinės psichologijos magistrė
  • 20 metų organizacijų konsultavimo patirtis
  • VU Verslo mokyklos lektorė
  • Sertifikuota  EuroPsy  (European Certificate in Psychology) konsultantė

Lektorius Ignas Alminauskas

Ignas veda mokymus pardavimų ir komandinio darbo temomis.

  • 4 metų patirtis B2C pardavimuose dirbant JAV korporacijos „Southwestern Family of Companies“ įmonėse „Southwestern advantage“ ir „Southwestern Ventures“. Pradėjęs veiklą 12 savaičių vasaros programos metu dirbdamas nuo durų prie durų užkalbino daugiau nei 3000 amerikiečių šeimų, padarė daugiau 1000 pardavimų prezentacijų ir pardavė produktus daugiau nei 100 klientų.
  • „Southwestern Ventures“ teikė pardavimų paslaugas Baltijos šalyse esantiems partneriams, kur užėmė pardavimų komandos vadovo pareigas ir pats asmeniškai pritraukė daugiau nei 1400

 

Registracija: info@menuinkubatorius.lt

Mokymai nemokami. Vietų skaičius ribotas!

 

Organizatorius:

Įstaigos veiklą finansuoja: