Muzika kine / Goethe svečiuose: kino filmas B-Movie

Goethe-Institut Litauen kartu su menų fabriku LOFTAS nuo šios vasaros pristato filmų seriją MUZIKA KINE ir trijuose Lietuvos muzikos miestuose kvies kartą per mėnesį mėgautis nemokamu kokybišku kinu. Visi filmų seansai – NEMOKAMI, originalo kalba su angliškais ir/arba lietuviškais subtitrais.

Artimiausias mėnesio filmas – B-Movie: Lust & Sound in West-Berlin 1979-1989 // Geismas ir garsas Vakarų Berlyne (1979-1989)
Data: rugpjūčio 08 d.
Vieta: Anykščių menų inkubatorius, 18:00 val.

Perkaręs Blixa Bargeld, girdantis svečius bare Risiko. Rimtasis Nickas Cave‘as, ant savo kambario sienos Berlyne kolekcionuojantis „vokišką gotiką“. Kietuolė Gudrun Gut, prie džiunglių skaičiuojanti klubus, į kuriuos pateksi po 2 val. Mirtinoji Doris, dainuojanti nesvetingoje Potsdamo aikštėje. O tarp sienos ir ugniasienės – senieji ir nauji statiniai, Mania D ir DJ Westbam – britų muzikas, muzikos leidėjas ir karinių simbolių fetišistas Markas Reederis iš Mančesterio.

Aštuntojo dešimtmečio pabaigoje susižavėjęs siena išgarsėjusio miesto elektronine muzika jis atvyko į Berlyną, kur greičiausiai – ir laimei! – buvo nufilmuota viskas, ką jis patyrė. Gausūs vaizdo ir garso dokumentai, kuriuos filmui „B-Movie: taip skambėjo Vakarų Berlynas“ surinko Jörgas A. Hoppe, Klausas Maeckas ir Heiko Lange,– tai ir meilės prisipažinimas, ir dokumentinis filmas.

Dokumentika, 2015, 92 Min., Vokietija
Režisierius: Jörg A. Hoppe, Heiko Lange, Klaus Maeck, Miriam Dehne (istorinių kadrų rekonstrukcija).

Renginį remia: Lietuvos kino centras (LKC).