Muzika kine / Goethe svečiuose: Magical Mistery

Goethe-Institut Litauen kartu su menų fabriku LOFTAS nuo šios vasaros pristato filmų seriją MUZIKA KINE ir trijuose Lietuvos muzikos miestuose kvies kartą per mėnesį mėgautis nemokamu kokybišku kinu. Visi filmų seansai – NEMOKAMI, originalo kalba su angliškais ir/arba lietuviškais subtitrais.

Rugsėjo mėnesio filmas – Magical Mystery arba Karlo Šmidto sugrįžimas (2017 m.)
Data: rugsėjo 07 d. 19:00 val.
Vieta: Anykščių menų inkubatorius

Hamburgas, dešimtojo dešimtmečio vidurys. Čarlis Šmidtas, patyręs nervinį išsekimą ir pabuvojęs psichiatrijos klinikoje, gyvena bendruomenėje Hamburge, kurioje jam taikoma reabilitacijos programa. Jis jaučiasi jau išsivadavęs nuo narkotikų ir alkoholio priklausomybės, kai vėl susitinka senus draugus iš Berlyno, kurie šiuo metu prodiusuoja muziką ir uždirba krūvas pinigų. Čarlis nusprendžia nevykti į sanatoriją Liuneburgo Miške ir imasi jų pasiūlyto darbo: vežioja juos autobusu į koncertinį turą po visą Vokietiją ir prižiūri, kad reivo turnė vyktų kaip planuota. MAGICAL MYSTERY – tai smagiai nuteikiantis, techno muzikos prisotintas filmas apie kelionę, kurioje, kaip jau dažnai būna, kelionės tikslas yra pati kelionė ir kurioje paklydęs herojus beveik suranda tikrąjį kelią, nes ši kelionė išvaduoja jį iš kaustančio letargo.

Režisierius Arne Feldhusenas
Vaidina: Charly Hübner, Detlev Buck, Marc Hosemann, Annika Meier, Bjarne Mädel, Bastian Reiber, Jacob Matschenz, Sarah Bauerett, Therese Affolter
111 min., 2016–2017 m.