Mokymai. Vizualinis mąstymas ir kūrybingumas

Grafinis fiksavimas ir fasilitavimas – tai simbolių ir vizualinių elementų naudojimas siekiant bendro sutarimo, bandant įveikti kompleksiškus iššūkius bei siekiant aiškiau ir sklandžiau iškomunikuoti idėjas. Pradėti
galima nuo savo užrašų vizualizavimo, įgavus daugiau drąsos – susirinkimo su savo komanda pagyvinimo, išlavinus ranką ir ausį – kompleksiškų pokalbių vizualizavimo savo organizacijoje!
Ir kol nespėjote ištarti „…bet aš juk nemoku piešti!“, pasvarstykite: du iš trijų žmonių mokosi vizualiai, o net ketvirtis mūsų smegenų yra skirtos apdoroti vizualinę informaciją.

Kuomet kalbą ir audio informaciją apjungiame su vizualiniais elementais, mūsų gebėjimas įsiminti informaciją išauga 40%!

Mokymų metu susipažinsime su pagrindiniais elementais ir pradėsime nuo vizualinio ABC bei sau artimų simbolių ir ženklų alfabeto kūrimo, mokysimės jungti elementus į nuoseklų vizualinį pasakojimą:

·Vizualinis alfabetas;
·Grafinis fiksavimas praktiškai;
·Metaforos ir asociacijos;
·Atvaizdavimas VS. pagrindinės minties paieškos;

Lektorė Aušrinė Balkaitytė

Aušrinė – ThinkVisually.lt įkūrėja. Jai patinka įdėmiai klausytis ir iš erdvėje vykstančių pokalbių kurti vizualinius minčių žemėlapius – piešti ir fiksuoti tai, ką kalba žmonės. Vizualinės praktikos elementus naudoja ne tik vedant mokymus ar dirbant su grupėmis, bet ir mokant vaikus laipioti!

10:30 – 12:00 darbuojamės
12:30 – 13:15 pertrauka
13:15 – 14:45 darbuojamės
14:45 – 15:00 trumpa pertraukėlė
15:00 – 16:30 darbuojamės

 

Registracija: info@menuinkubatorius.lt

Mokymai nemokami. Vietų skaičius ribotas!

 

Organizatorius:

Įstaigos veiklą finansuoja: