Turistinis maršrutas

Projekto “Craftsmanship as Tourism Product without borders” (Tour de Crafts) įgyvendinimo metu parengtas turistinis maršrutas “Kūrybos keliais”. Juo sekant susipažinsite su Utenos regiono kūrėjais ir patirsite nuostabių atradimų.

“Utenos regionas turtingas senuosius Lietuvos amatus puoselėjančių įstaigų ir menininkų. Šio regiono margumyne kiekvienas kraštas garsus savaip. Anykščius garsina čia veikiantis Menų inkubatorius, kuriame reziduoja dešimtys kūrėjų, Ignaliną – vienintelis Lietuvoje bitininkystės muziejus, o Zarasus – čia kuriantys medžio drožėjai. Užsukę į regione veikiančias amatininkų dirbtuves susipažinsite ir išmėginsite audimą, juostų pynimą ar sodų rišimą, o norintys išbandyti puodžiaus amatą tai galės padaryti su pačiu Lietuvos puodžių karaliumi”

Trumpos video istorijos:

Turistinis maršrutas Utenos regione

Turistinio maršruto bukletas (Utenos regionas)

Turistinio maršruto žemėlapis (Utenos regionas)

Jungtinis turistinis maršrutas

Bendro turistinio maršruto žemėlapis Lietuva- Latvija

Jungtinio maršruto GoogleMaps žemėlapis

Turistinio maršruto koncepcija

Turistinio maršruto medžiaga parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios medžiagos turinį atsako VšĮ „Anykščių menų inkubatorius-menų studija“. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Daugiau apie projektą: www.latlit.eu, www.europa.eu

Anykščių menų inkubatorius-menų studija kartu su Lietuvos ir Latvijos partneriais įgyvendina projektą „Craftsmanship as Tourism Product without Borders“ (Tour de Crafts, LLI-539) pagal 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą. Visas projekto biudžetas – 816 900 EUR. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 694 400 EUR.