Yamaha muzikos mokykla

Esame gerai žinomos pasaulinės muzikinės metodinės sistemos dalis. Pirmą kartą YAMAHA muzikos mokyklos koncepcija buvo pristatyta 1954 m. Japonijoje. Dėka savo universalumo, unikalios metodikos, naujausių technologijų taikymo mokymo procese, greitai išplito visame pasaulyje. Lietuvoje YAMAHA muzikos mokykla šiais metais švenčia 20 – metų veiklos jubiliejų.

Mūsų VIZIJA – būti pačia moderniausia, dinamiškiausia, kūrybiškiausia, didžiausia muzikos mokykla Baltijos šalyse.

Mūsų MISIJA – suteikti muzikinio lavinimo galimybes kuo didesniam žmonių ratui bei padėti kiekvienam jų įgyvendinti savo muzikinius Tikslus bei Svajones.

Metodai, kuriuos mes naudojame, labai įvairūs. Jau daugiau nei 40 metų atliekame tyrimus muzikos pedagogikos srityje, kad Jūsų vaikams būtų lengva ir įdomu mokytis. Šiandien galime teigti: mūsų siūlomi užsiėmimai mažoms grupėms yra efektyviausi. Kiekvienas užsiėmimus lankantis vaikas turi spalvingą knygelę su natomis ir tekstais bei kompaktinę plokštelę, kurioje įrašytos visos dainelės.

Muzika – tai „Karališkasis kelias“, kuriuo turėtų eiti kiekviena išsilavinusi asmenybė.

Muzika ir muzikavimas

  • padeda išmokti socialinių vaidmenų
  • ugdo inteligentiškumą
  • skatina smegenų veiklą ir
  • padeda vystytis.

Jei norite apie tai sužinoti daugiau, skambinkite mums tel. 861047945 arba, kreipkitės el. paštu: anyksciai@muzikosmokykla.lt ir registruokitės į nemokamas demonstracines pamokas.