Kūrybinis procesas | Judesio dirbtuvės ir pokalbiai

Dirbtuvių metu artimiau susipažinsime su šiuolaikinio šokio praktikomis ir judėjimo būdais. Kasdieniai mūsų veiksmai yra tarsi performansas, kurį mes atliekame tardami žodžius ar judėdami erdvėje. Tyrinėsime kaipgi mūsų kūnas juda iš tikrųjų: kaip mes einame, kokius judesius ir gestus kasdienėje veikloje atliekame patys to nesuvokdami, koks yra mūsų kūno “parašas”, kokia kūno struktūra. Pokalbių metu plačiau aptarsime ir nagrinėsime kuriamo spektaklio “Lulu – reborn” temą – moteris, jos vaidmuo visuomenėje, moters teisės. Per asmeninę ir kolektyvinę patirtį ieškosime kas yra “Lulu” ir ar ji egzistuoja kiekviename mūsų, ar ne.
Dirbtuves ir pokalbius veda šokėjas, mokytojas ir choreografas Paulius Prevelis IR šokėja, mokytoja – Ieva Lapelytė.

Paulius Prievelis – šokėjas, kūrėjas ir mokytojas, specializuojantis šiuolaikiniame šokyje ir savo praktikoje daug dėmesio skiriantis improvizacijai pasirodymo metu. Pauliaus darbuose nagrinėjamos šiuolaikinio žmogaus temos, konkretūs asmens patyrimai ar visuomenėje egzistuojančios normos, o kūrybiniame procese ir edukacinėje veikloje tyrinėdamas įvairias fizines kraštutines situacijas (balansavimas/disbalansas, kritimas, įvairūs, netikėti atramos taškai), ieško judesio formų ir būdų, kurie kartu yra ir netradiciniai, ir patogūs bei saugūs. Jo kurti spektakliai ir pasirodymai buvo pristatyti Bulgarijoje, Vokietijoje, Italijoje, Baltarusijoje, Maltoje bei Lietuvoje

Ieva Lapelytė – šokėja, choreografė ir pedagogė, baigusi VDU Švietimo akademiją, šokio pedagogikos specialybę, šokio srityje išbandžiusi skirtingus šokio stilius (vogue, pramoginius, džiazą ir šiuolaikinį šokį). Ieva kūrybiniame procese jungia skirtingus šokio stilius, tradicinius papročius ir mitologinius aspektus, o į atlikimą žvelgia per jausmų ir emocijų prizmę. Šiuo metu Ieva dirba kaip laisvai samdoma šokėja ir šokio mokytoja Rokiškio choreografijos mokykloje ir Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijoje.

Rugpjūčio 3 – 6 d. 17.00-19.00 val
Trukmė – 2 val.

Rugpjūčio 7 d. kviesime į kūrybinio proceso pristatymą ir pokalbį su žiūrovu.
Amžius – nuo 19 m. (iki begalybės).

Registracija – info@menuinkubatorius.lt