Projekto Tour de Crafts kūrybinės dirbtuvės lankytojams

Kviečiame visus į projekto „Amatas kaip tarptautinis turizmo produktas“ (Tour de Crafts, LLI-539) kūrybines dirbtuves lankytojams/turistams!

Laikas: 2022 m. birželio 2 d. (ketvirtadienis)

Vieta: Anykščių menų inkubatorius-menų studija (J.Biliūno 53, Anykščiai)

Turinys: medžio darbai, produktų dizainas ir gamyba

Dirbtuvės bus atviros nuo 13 val. iki 17 val.
Dirbtuvės nemokomas!

Apie dirbtuves:

Kūrybinių dirbtuvių metu kviečiame plačiau susipažinti su medžiu kaip kūrybine medžiaga, pamatyti kaip senosios tradicijos gali derėti su moderniu produktų dizainu. Pasitelkiant modernią medžio apdirbimo įrangą ieškosime naujo gaminių dizaino sprendimų. Dirbtuvių metu bus galimybė išbandyti modernią įrangą – lazerį. Kūrybinių dirbtuvių metu bus gaminami įvairūs maži gaminiai/ suvenyrai iš medžio ir faneros. Dalis dirbtuvių darbo laiko bus skirta dizaino sprendimams, maketų ir vektorinių failų pasiruošimui. Taip pat dalyviai galės pamatyti medžio gaminių ekspoziciją (projekto ankstesnių dirbtuvių, skirtų kūrėjams ir amatininkams, rezultatus)

 

___________________________________________________________________

Projektą įgyvendina 6 partneriai – Latgalės planavimo regionas (Latvija), Preili savivaldybė (Latvija), Balvi savivaldybė (Latvija), Dobelės suaugusiųjų mokymo ir verslo paramos centras (Latvija), Anykščių menų inkubatorius ir Panevėžio rajono savivaldybės administracija. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti tvarų tradicinės amatininkystės įgūdžių naudojimą, išsaugant ir pristatant jį kaip bendrą Latvijos bei Lietuvos pasienio teritorijos kultūros, istorijos paveldo bruožą ir bendrą turizmo produktą, galintį pritraukti turistų susidomėjimą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020 m. liepos 1 d. – 2022 m. birželio 30 d.
Bendras Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo finansavimas projektui: 694 404,70 EUR.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Lina Rimkienė (anmeninpro@gmail.com, +370 608 03743)

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT