Flamenko ir sutartinių jungtuvės

2015 metų vasario 20d.  Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje įvyko spektaklio „Flamenko ir sutartinių jungtuvės“ premjera. Tai unikalus teatralizuotas muzikinis pasakojimas apie flamenko ir sutartinių susitikimą, meilę, jungtuves, medaus mėnesį ir tai, kas iš jų gimsta.

Šis spektaklis – pirmasis toks projektas Lietuvoje, apjungiantis temperamentingą flamenko šokį ir dainas su lietuvių sutartinėms. Tai spektaklis apie nuolatinį judėjimą ir neišvengiamą tarpusavio ryšių kaitą.

Spektaklyje dalyvavo keturi Ispanijoje garsūs flamenko atlikėjai: Javier Gomez (gitara, Ispanija), Vicente Gelo (vokalas, Ispanija), Yamuna Henriques (šokis, Vokietija-Portugalija), Gabriel Aragu (šokis, Čilė), LMTA  teatro ir kino fakulteto, vaidybos trečio kurso studentai (kurso vadovas O. Koršunovas) ir sutartinių giedotojų ansamblis „Ūtara“. Spektaklio režisierė – aktorė ir dainininkė Brigita Bublytė yra žinoma  muzikos,  teatro ir  kino meno srityse.

Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia.

 

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Anykščių rajono savivaldybė, Sodyba KONKOREŽIS

Projekto partneriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuvos rusų dramos teatras, Nacionalinis Kauno dramos teatras , Mykolo Romerio universitetas, Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje